Ogólnopolski Zlot Klubu Renault Clio Topornia 2019

Klub Renault Clio ma przyjemność zaprosić serdecznie wszystkich na kolejny Ogólnopolski Zlot Klubu Renault Clio Topornia 2019 !
Zlot w tym roku odbędzie się w terminie 24 – 26 maja 2019 roku.

Tradycyjnie już Gospodarzem zlotu jest Ośrodek Marysieńka w Przysusze.
Ośrodek położony jest nad 5 hektarowym zalewem Topornia  w dużym kompleksie leśnym Wzgórza Koneckie, Lasy Przysusko-Szydłowieckie, Rezerwat Puszcza u źródeł Radomki z wyspą na rzece Radomka. Zalew w odległości 50 m. od ośrodka. Teren ekologiczny. Wokół ośrodka zlokalizowanych jest wiele atrakcji i punktów usługowych takich jak: wypożyczalnia sprzętu wodnego, plaża, kąpielisko, brodzik, molo, plac zabaw dla dzieci, park linowy z możliwością zjazdu na tyrolce przez zalew, bar, automaty do gier sportowych i stołówka serwująca przepyszne śniadania, obiady i kolacje.

Jak co roku na przybyłych czeka mnóstwo niespodzianek, konkursów i atrakcji, a co najważniejsze KRC’owa rodzina 😀

Jak poprzednio Zgłoszenia będzie można składać przez specjalnie do tego przygotowany formularz. Pamiętajcie jednak, że rejestracji dokonuje jedna osoba, dlatego kompletując domki pamiętajcie o wyznaczeniu jednej osoby, która zgłosi całą grupę.

Zeszłoroczna formuła niektórych konkursów także pozostanie bez zmian, dlatego poza konkursami z sędziami będą również te w których sędziami jesteście Wy! 🙂 więcej szczegółów na temat w osobnych postach.

Oczywiście jak co roku, wszelka pomoc w organizacji jest mile widziana, dlatego jeśli chcielibyście nie tylko uczestniczyć ale także współpracować przy organizacji zlotu zapraszamy!!!

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej gdzie zamieszczane są na bieżąco wszelkie informacje o zlocie oraz znajduje się Formularz zgłaszania chęci uczestnictwa w zlocie.
blog.klubclio.pl
Dodatkowe informacje można również uzyskać na naszym Forum klubclio.pl

Firmy i media zainteresowane współpracą z nami prosimy o kontakt mailowy na adres administracja@klubclio.pl lub telefonicznie 503722301 – Tomasz Rudnicki – Rudy