Porady, pytania i odpowiedzi

Jak mogę zarezerwować miejsce na zlocie
Rezerwacji należy dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Czy mogę przyjechać na zlot w sobotę, bez noclegu i brać udział w konkursach
Tak na zlot można przyjechać w sobotę bez noclegu.
Aby w pełni móc uczestniczyć w zlocie należy wnieść opłatę zlotową w wysokości 10 zł od osoby.
Dodatkowo jeśli chcemy o 16:00 zjeść obiad wraz z resztą uczestników należy zapłacić 17 zł od osoby.
Aby brać udział w wieczornym grillu o 20:00 należy zapłacić 20 zł od osoby.
Opłatę należy uiścić na przesłany numer konta przed zlotem lub w trakcie zlotu Organizatorowi lub wyraźnie do tego wskazanej.

Czy mogę przyjechać na zlot spontanicznie, wcześniej niezapowiedziany i bez rezerwacji
Preferowana jest wcześniejsze zgłoszenie i rezerwacja miejsca na zlocie. Mając natomiast na uwadze, że w życiu różnie bywa organizator dopuszcza możliwość przyjazdu bez wcześniejszej zapowiedzi lecz nie gwarantuje, że znajdzie się wolne miejsce noclegowe i inne przywileje zlotowiczów. Dołożymy natomiast wszelkich starań aby zaradzić coś na zaistniałą sytuację.

Czy na zlot można ze sobą zabrać zwierzęta
Tak ośrodek jest przyjazny zwierzętom.
Trzeba natomiast pamiętać, iż odpowiadamy za swoich pupilów, należy więc dbać o czystość na terenie ośrodka oraz bezpieczeństwo innych uczestników zlotu.
Psy powinny być prowadzane na smyczy oraz w kagańcu.

Czy na zlot można przyjechać z dziećmi
Tak dzieci na zlocie są mile widziane. Przewidzieliśmy dla nich atrakcje podczas trwania zlotu, również na terenie ośrodka są dodatkowe atrakcje dla dzieci takie jak: plac zabaw, piaskownica, boisko, cymbergaj i inne. Przy rezerwacji domku należy zgłosić organizatorowi fakt przyjazdu z dziećmi. Rodziny z dziećmi będą umieszczane w domkach jak najdalej od głośnej części zlotu. Trzeba natomiast mieć na uwadze, że podczas trwania zlotu na terenie ośrodka właściwie nie obowiązuje cisza nocna i raczej nikt nie będzie reagował na prośby o ciszę. W razie złej pogody domki są ogrzewane nie ma konieczności zabierania ze sobą grzejników.

Czy poza obowiązkowym wyżywieniem na terenie ośrodka można coś zjeść
Tak na terenie ośrodka jest stołówka gdzie można zamówić dodatkowe wyżywienie.

Co należy zabrać na zlot
W zasadzie wszystko to co chcielibyśmy zjeść i wypić 🙂 Na wyposażeniu domków nie ma grilli oraz nie w każdym domku są czajniki.
W razie deszczu warto zabrać wodoodporne obuwie ze względu na nieutwardzoną i lekko podmokłą nawierzchnię ośrodka ale liczymy na to, że każdy zabierze ze sobą dobrą pogodę. Warto zabrać ze sobą również coś na komary.

Czy na wyposażeniu domków są akcesoria kuchenne (naczynia, sztućce, garnki) ?
Niestety domki nie są wyposażone w zaplecze kuchenne ani żadne naczynia sztućce czy inne akcesoria. W większości domków nie ma również czajników. Wszystko co jest potrzebne do przygotowania i konsumpcji posiłku oraz napojów należy zorganizować sobie we własnym zakresie. Polecam również zabrać ze sobą czajnik.

Gdzie się zgłosić po przyjeździe na zlot
Po przybyciu na teren ośrodka należy zgłosić się do recepcji celem pobrania kluczy do swojego domku. Po zakwaterowaniu należy odszukać Organizatora zlotu, zgłosić zwoje przybycie i pobrać „pakiet startowy”.

Czy na zlot można przyjechać wcześniej lub zostać dłużej
Tak można przyjechać wcześniej lub zostać dłużej na terenie ośrodka. Chęć wysłużenia pobytu należy uzgadniać z Organizatorem.

Czy w pobliżu ośrodka jest sklep ?
Tak sklep jest dość blisko ośrodka a dokładnie w Przysusze czyli na drodze dojazdowej do Toporni. W miasteczku (Przysucha) są markety typu Biedronka i Lewiatan gdzie można kupić praktycznie wszystko od chemii po spożywkę.

Czy w pobliżu ośrodka jest myjnia samochodowa, gdzie można wypucować autko przed prezentacją zlotowiczom ?
Tak w Przysusze jest myjnia bezdotykowa.

 

Jeśli nie znalazła się tu odpowiedź na Twoje pytanie zawsze możesz je zadać na forum 🙂